پاورپوینت آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

پاورپوینت آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

توضیح کوتاه

پاورپوینت آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت دارای 57 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

توضیح کامل

فهرست مطالب : 


راهکارهای مدیریت کنترل فرزندان در فضای مجازی
نقش دستگاه های اجرایی ونظارتی بر کنترل فضای مجازی
مدیریت در فضای مجازی با هوشمندی والدین
راهکارهای عدم وابستگی فرزندتان به فضای مجازی
کتاب را فراموش نکنید
کودکان را با هنر هفتم آشنا کنید
بازی با هم‌سن را در دستور کار قرار دادن
تفکر انتقادی کودک خود را افزایش دادن
تعریف PMT
اجزا و ویژگی های مشترک در مدل PMT
اصول جلسات درمان
انواع مدل ها و نظریه های درمان

 

بخشی از متن پاورپوینت :


راهکارهای مدیریت کنترل فرزندان در فضای مجازی 

با بررسی و نگاهی دقیق به موضوعات مختلف در فضای مجازی می‌توان پی برد که اینترنت ابزاری قدرتمندی است که هم می‌تواند باعث رشد علمی،فرهنگی و تعلیم و آموزش در بین نوجوانان شود و هم اینکه باعث بروز فسادهای فکری و رفتاری شود. حضور در فضای مجازی و استفاده از ابزارها و امکانات متنوع آن برای خانواده و فرزندان امری اجتناب‌ناپذیر است، پس چه خوب است قبل از آن‌که فرزندان را تنها و بدون آمادگی در این فضا رها کنیم، 

نقش دستگاه های اجرایی ونظارتی بر کنترل فضای مجازی

ایجاد جذابیت در فضای مجازی و تامین امنیت برای کودکان، نیاز به هم‏‌اندیشی و همکاری دستگاه‏های مختلف و استفاده از توان و ظرفیت گروه‏های تخصصی مرتبط با این امر، به ویژه با تمرکز بر کاربران کودک و نوجوان دارد. تصویب قوانین مربوط با جرایم اینترنتی و تعیین مجازات‏های متناسب، به ویژه جرایمی که کودکان و نوجوانان را هدف قرار می‏دهند، گسترش نفوذ و فعالیت پلیس سایبری کشور، که مسئولیت پایش و کنترل تولید و تبادل محتوا در اینترنت را برعهده دارد، تصویب اسناد بالادستی مرتبط با این موضوع، از جمله «سند حمایتی و برنامۀ اقدام توسعۀ خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان» و یا تشکیل «شورای عالی فضای مجازی» و دیگر قوانین و نهادها، از اهم تلاش‏هایی بوده است که در سال‏های اخیر در کشورمان برای تامین امنیت و تولید محتوای جذاب و مناسب اینترنتی، صورت گرفته است.
به رغم همه کوشش‏ها و دستاوردهای نهادهای مذکور و دیگر دغدغه‏‌مندان و دلسوزان، جای خالی اقدامات دیگری از جانب خانواده‏ها و گروه‏های مرتبط دیگر احساس می‏شودکه داشتن سواد رسانه ای به این امر کمک شایانی خواهدکرد.
آموزش ندادن سواد رسانه‌ای درست به کودکان و نوجوانان، عواقب پر خطری همچون اختلال در هویت، کمرنگ شدن ارزش‌ها، بی‌توجه به اخلاق درونی و صفات نیک و ارزشمند انسانی، تشویق رفتارهای نمایشی از طرف جامعه و تمکین آن‌ها از سوی کودک، ارزش مداری و تأیید دلربایی، جذابیت‌های ظاهری و اغواگری در جامعه، روی آوردن به فضای مجازی با هر بار دیده نشدن وی در دنیای واقعی، ، ضعف اعتماد به نفس و خودکم بینی و ظاهر بینی را به دنبال خواهد داشت.

مدیریت در فضای مجازی با هوشمندی والدین

- در دسترس آن‌ها باشیدکودکان در زمانی که حضور فعالانه و به موقع پدر و مادر خود را بخصوص در مواقعی که به آن‌ها نیاز دارند، احساس نکنند، بیش‌تر به سمت فضای مجازی گرایش پیدا می‌کنند و در نتیجه احتمال بیش‌تری وجود دارد که به استفاده نادرست از اینترنت روی بیاورند.
- والدین باید توجه داشته باشند که رمز عبور دستگاه‌های الکترونیکی کودکانشان را مدیریت کرده و حتما خود نیز از آن اطلاع داشته باشند. در غیر این صورت کودکان با علم به این مساله که والدین هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات آن‌ها ندارند، ممکن است سوءاستفاده کنند.


قیمت : 17900 تومان


کلمات کلیدی


دانلود پاورپوینت آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

پاورپوینت آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

دانلود رایگان آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

آموزش مدیریت والدین مبتنی بر اینترنت

پاورپوینت مدیریت والدین بر اینترنت

مدیریت والدین بر اینترنت

تحقیق مدیریت والدین بر اینترنت

مدیریت والدین

پاورپوینت رایگان مدیریت والدین بر اینترنت

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :17900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 57
فرمت اصلی ppt
تعداد بازدید 117
حجم 3/8 مگابایت
دسته پاورپوینت روانشناسی