پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

توضیح کوتاه

پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ دارای 52 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

توضیح کامل

فهرست مطالب : 


مقدمه    
شرکت سانیو 
تاریخچه  
چشم انداز 
ارزش ها و فرهنگ سازمانی 
تحقیق و توسه 
منابع انسانی 
فروش   
بنیانگذار  
آینده  
شرکت سونی 
تاریخچه  
حوزه های کاری 
فرهنگ و ارزش های سازمانی  
تحقیق و توسعه 
منابع انسانی  
فروش   
مدیر عامل 
آینده    
شرکت سامسونگ الکترونیک 
تاریخچه   
حوزه های فعالیت  
چشم انداز   
ارزشها و فرهنگ سازمانی  
تحقیق و توسعه  
منابع انسانی    
فروش    
مدیر عامل 
آینده    

 


بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

پیشرفت شرکتها و کارخانه های تولیدی مرهون مدیریت درست مدیران آنها می باشد بنیانگذاران شرکت های موفق معمولا ایده های بزرگی در سر دارند و بر این باور استوارند که باید جهانی فکر کرد و محلی عمل کرد. تفکر جهانی باعث می شود تا مشکلات کوچکی که ممکن است پیش آید به راحتی و با دید باز مرتفع گردیده و مدیران موفق را به سر منزل مقصود برساند.

شرکت سانیو ( Sanyo Electric ) 

شاید مهمترین و اصلی ترین ویژگی شخصیتی بنیانگذار شرکت سانیو، توشیو ایو را بتوان این نکته در نظر گرفت که با وجود اتفاق ازدواج کونوسوکی ماتسوشیتا بنیانگذار شرکت ماتسوشیتا با خواهرش و اشتغال به کار در شرکت آنها و همکاری و همراهی در ارتقای جایگاه شرکت ماتسوشیتا، هیچگاه استقلال شخصیت خود را از دست نداد و با وجود بحرانهای بزرگی که در زندگی شخصی و کاری برایش پیش آمد، شرکت مستقل سانیو را تاسیس کرد. نقش و تاثیر عملیاتی و مدیریتی او تا سال 1947 که کارخانه های سانیو را تاسیس و 1950 که آن را به شرکت تبدیل کرد، در شرکت ماتسوشیتا انکار ناپذیر است. این اعترافی است که خود ماتسوشیتا کرده است. توشیوایو با داشتن آن روحیه مصمم و تنوع طلب، گرچه از تولید لامپ های دوچرخه آغاز کرد، به سرعت در حوزه های بسیار متنوع لوازم الکتریک خانگی، نیمه هادیها و بویژه حوزه فناوری انرژی نوین نظیر باتریهای مختلف وارد شد و در این حوزه اخیر جایگاه قابل توجهی در جهان به دست آورد. سانیو با انجام پروژه تحول ساختاری و ترسیم چشم انداز جدید برای شرکت، امید دارد که در سال 2010 بتواند جایگاه مناسبی در میان شرکت های هم طراز کسب کند.

تاریخچه 

این موضوع قابل پیش بینی نیست که اگر کونوسوکی ماتسوشیتا، کارآفرین بزرگ ژاپنی و بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ناسیونال/ پاناسونیک، با یکی از خواهران توشیوایو ازدواج نمی کرد سرنوشت بنیانگذار شرکت سانیو، توشیوایو اکنون چه بود. او به حرف داماد خانواده خود گوش داد و در سال 1917 زمانی که 15 سال داشت، به همراه خواهرش و ماتسوشیتا به اوزاکا رفت و در یک خانه اجاره ای به همراه آنان سکنی گزید تا روزها کار کند و شبها به تولید سرپیچهای لامپ و سوکت های الکتریک مشغول شود. پس از مدتی، با اجازه و تشویق ماتسوشیتا، تصمیم گرفت برای افزایش دانش خود در زمینه الکترومکانیک درس بخواند. دو سال متوالی، عصرها پس از اتمام کار به تحصیل پرداخت. در سال 1920 با موافقت ماتسوشیتا، دفتر فروش محصولات شرکت را در توکیو راه انداخت و با استفاده از روش فروش خانه به خانه به توفیق بزرگی دست یافت. توشیوایو به سرعت مراحل ترقی را در شرکت ماتسوشیتا طی می کرد. در سال 1935 پست های عالی را در زیر مجموعه های شرکت ماتسوشیتا به عهده داشت. با ریاست او بر یکی از این مجموعه ها در سال 1943، او شرکت ساخت کشتی راه انداخت و ایده اش آن بود که اجزا را در جا مونتاژ کند. بلافاصله پس از جنگ جهانی دوم به فکر راه انداختن کسب و کار مستقل افتاد.


قیمت : 18900 تومان


کلمات کلیدی


دانلود پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی

دانلود موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

پاورپوینت موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

شرکت سامسونگ

پاورپوینت معرفی شرکت سامسونگ

تاریخچه شرکت سامسونگ

تحقیق علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :18900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 52
فرمت اصلی ppt
تعداد بازدید 133
حجم 1/8 مگابایت
دسته پاورپوینت مدیریت