پاورپوینت تحلیل و بررسی راه های کنترل افسردگی

پاورپوینت تحلیل و بررسی راه های کنترل افسردگی

توضیح کوتاه

پاورپوینت تحلیل و بررسی راه های کنترل افسردگی دارای 36 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

توضیح کامل

فهرست مطالب :


مقدمه
کنترل افسردگی
راه های کنترل افسردگی چیست ؟
نشانه های افسردگی چیست ؟
درمان افسردگی با تغییر سبک زندگی
درمان افسردگی با کاهش استرس
رهایی از افسردگی با راهکارهای ساده

 

 

بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه

هنگامی که افسرده هستید، حس می‌کنید که هیچ‌وقت از زیر سایه تاریکی بیرون نخواهید رفت. با این وجود، حتی شدیدترین افسردگی‌ها نیز قابل درمان هستند. بنابراین اگر افسردگی جلوی زندگی موفق شما را گرفته است، برای کمک گرفتن عجله کنید و در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. درمان‌های روانشناختی، دارو و تغییرات در سبک زندگی برخی از راه های درمان افسردگی هستند که می‌توانند بیماری افسردگی را درمان کند. یادگیری راه های درمان افسردگی به شما کمک می‌کند که بدانید کدام روش مناسب شما است. از درمان‌های روانشناسی گرفته تا مصرف دارو تا تغییرات سبک زندگی و اتخاذ سبک‌های زندگی سالم‌تر، راه های درمان افسردگی زیادی وجود دارند که می‌توانند برای فائق آمدن بر افسردگی به شما کمک کنند و احساس شادی و لذت را دوباره در شما ایجاد کنند.
همانطور که دو نفر دقیقاً یک نوع افسردگی نمی‌گیرند، راه های درمان افسردگی نیز با هم مشابه نیستند و هیچ درمانی نیست برای تمامی افسردگی‌ها مناسب باشد. یک درمان که برای یک نفر پاسخ می‌دهد، ممکن است برای شخص دیگری جواب ندهد. بهترین روش درمان افسردی این است که تا حد ممکن درباره راه های درمان افسردگی آگاهی کسب کنید و بر اساس نیاز خودتان یک گزینه درمانی مناسب را با کمک پزشک انتخاب کنید.

کنترل افسردگی

افسردگی در عصر امروز بیشتر افراد به آن مبتلا هستند که بسیاری از جوانب زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد . شایع ترین اختلال روانی که به احساس غم یا تجربه بحران های زندگی محدود نمی شود و به تشخیص زود هنگام و اقدام درمانی مناسب نیاز دارد . اگر این اختلال در مراحل اولیه درمان تشخیص داده شود ، فرد بسته به تشخیص متخصص از طریق دارو ، شرکت در جلسات مشاوره ای و روان درمانی و حتی تغییرات سبک زندگی به میزان قابل توجهی بهبود خواهد یافت .  اما رها کردن درمان و انجام ندادن هیچ اقدامی در جهت درمان پیامد های فاجعه باری را نه تنها برای خود بلکه برای همه ی اعضای خانواده و جامعه رقم بزند .
 


قیمت : 14900 تومان


کلمات کلیدی


پاورپوینت تحلیل و بررسی راه های کنترل افسردگی

راه های کنترل افسردگی

بررسی راه های کنترل افسردگی

دانلود رایگان پاورپوینت راه های کنترل افسردگی

پاورپوینت راه های کنترل افسردگی

تحلیل راه های کنترل افسردگی

تحقیق راه های کنترل افسردگی

پاورپوینت رایگان راه های کنترل افسردگی

دانلود پاورپوینت راه های کنترل افسردگی

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :14900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 36
فرمت اصلی ppt
تعداد بازدید 177
حجم 4/7 مگابایت
دسته پاورپوینت روانشناسی