پاورپوینت تحلیل و بررسی حمله DDOS

پاورپوینت تحلیل و بررسی حمله DDOS

توضیح کوتاه

پاورپوینت تحلیل و بررسی حمله DDOS دارای 50 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

توضیح کامل

فهرست مطالب :


مقدمه
حمله‌ dos  چیست؟
حمله ddos  چیست؟
انواع حملات ddos  چیست؟
حمله ‎ icmp flood چیست؟
syn flood  چیست؟
udp flood  چیست؟
حمله http flood  چیست؟
حمله dns flood  چیست؟
حمله slowloris  چیست؟
جلوگیری از حملات ddos
راهکارهای ایجاد امنیت در مقابل اختلال سرویس
حمله ddos  با cmd

 

بخشی از متن پاورپوینت :


حمله‌ dos  چیست؟

قبل از آن‌که حمله‌ انکار سرویس توزیع شده (DDoS) را بررسی کنیم، بهتر است نیم نگاهی به حمله انکار سرویس (DoS) داشته باشیم. تصور کنید سروری، در حال ارایه یک سرویس کاربردی است و به درخواست‌های مختلف کاربران پاسخ می‌دهد. هر سرور، ظرفیت محدودی برای پاسخ‌گویی به درخواست‌‌های کاربران دارد و اگر به آستانه اشباع برسد، قادر نیست در زمان مناسب به درخواست‌ها پاسخ دهد.
یکی از اصلی‌ترین روش‌هایی که هکرها برای مختل کردن عملکرد یک سرویس از آن استفاده می‌کنند، سوءاستفاده از ظرفیت محدود سرورها است.  اگر کاربری، به‌شکل مستمر برای یک سرور درخواست‌های مکرری ارسال کند، بخشی از ظرفیت سرور را به خود اختصاص می‌دهد و با توجه به محدود بودن منابع سیستمی و ظرفیتی سرور،‌ سرویس از دسترس سایر کاربران خارج می‌شود. دومین روشی که هکرها برای مختل کردن عملکرد یک سرویس از آن استفاده می‌کنند، ارسال بسته‌های درخواست به گونه‌ای است که بخش عمده‌ای از منابع شبکه را هدف دهند. در دنیای امنیت به این بردار حمله انکار سرویس (DoS) سرنام Denial of Service می‌گویند. معمولا DoS attack از طریق یک کامپیوتر و آدرس آی‌پی ثابت پیاده سازی می‌شود، به همین دلیل در برخی موارد امکان اضافه کردن آدرس آی‌پی حمله‌کننده به فهرست سیاه وجود دارد.

حمله ddos  چیست؟

تصور کنید هکری در نظر دارد عملکرد سرویسی را مختل کند، اما برای مخفی شدن از دید ابزارهای امنیتی به جای استفاده از یک کامپیوتر و آدرس آی‌پی ثابت از چند کامپیوتر که آدرس‌های آی‌پی مختلفی دارند استفاده می‌کند. ویژگی مهم حمله ddos اجرای آن از چند Host مختلف به صورت همزمان است حتی ممکن است هکر از سرور شما برای حمله به سرور دیگری استفاده کند. مهم‌ترین تفاوت حملات dos و ddos این است که حمله به جای آن‌که از یک نقطه‌ متمرکز انجام شود از مکان‌های مختلفی انجام می‌شود. به این نوع حمله، انکار سرویس توزیع شده DDoS) ) می‌گویند. حالا ddos مخفف چیست؟ ddos مخفف Distributed Denial of Service است.


قیمت : 19900 تومان


کلمات کلیدی


پاورپوینت تحلیل و بررسی حمله DDOS

بررسی حمله DDOS

دانلود رایگان پاورپوینت بررسی حمله DDOS

حمله DDOS چیست

پاورپوینت بررسی حمله DDOS

تحقیق حمله DDOS

پاورپوینت بررسی حمله DDOS

پاورپوینت حمله DDOS

تحلیل حمله DDOS

پاورپوینت رایگان حمله DDOS

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :19900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 50
فرمت اصلی ppt
تعداد بازدید 226
حجم 2/1 مگابایت
دسته پاورپوینت مهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات